Blog

Nadchodzi WIOSNA!

Wielkimi krokami zbliża się WIOSNA! A wraz z nią ciepłe i słoneczne dni, w sam raz na zabawę na świeżym powietrzu. Każdy rodzic chce zorganizować czas swoim dzieciom w ciekawy sposób. My Wam chętnie pomożemy! Wybór spacerówki dla dziecka to zawsze dylemat dla mam, które pragną posiadać wózek wygodny i komfortowy dla ich pociech. Twoje dziecko to Twój największy skarb, chronisz je i chcesz, aby zawsze czuło się komfortowo. W wózku spacerowym maluch spędza wiele czasu, dlatego ważne, aby zdecydować się na taki, który zapewni maksymalne bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz spacerówki idealne na długie wiosenne spacery, które zapewniają dziecku wszystkie istotne elementy. A co byście powiedzieli na wycieczkę rowerową? Od najmłodszych lat, rodzice powinni zaszczepiać w dzieciach aktywność fizyczną i zamiłowane do sportu. ROWERKI DZIECIĘCE to to idealny sprzęt, który od najmłodszych lat powinien towarzyszyć każdemu dziecku. Z pewnością znajdziesz u nas idealny model, który będzie zachęcał Twoją pociechę do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów!

Otwarcie sklepu internetowego Dlaurwisa.pl!

  Z okazji otwarcia Dlaurwisa.pl postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs. Nagrody zachwycą nie tylko najmłodszych, ale z pewnością Was rodziców również. Do wygrania jest mata sensoryczna, którą pokocha każdy mały brzdąc, chodzik w sam raz do pomocy w stawianiu pierwszych kroków Waszych pociech oraz rowerek, idealny na zbliżające się ciepłe, wiosenne dni, zachwyci każde dziecko. Pragniemy Wam pokazać że liczy się dla nas dobro maluchów, mimo że istniejemy głównie tutaj w Internecie, wkładamy wiele wysiłku żebyście robiąc u nas zakupy czuli się jak u siebie w domu. W najbliższych dniach będziemy uruchamiać szereg usług, które mamy nadzieję pozwolą nam zrealizować ten cel. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na naszym fanpage na Facebooku Dlaurwsa.pl! Życzymy powodzenia i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Wielkie otwarcie!

Jesteśmy rodzicami, którzy dokładnie wiedzą z czym wiąże się “Rodzicielski Świat”. Rozumiemy świeżo upieczonych rodziców, którzy z utęsknieniem oczekują dnia przyjścia na świat wymarzonego maluszka oraz tych, którzy na co dzień mierzą się z potrzebami dzieci w różnym wieku.  

X