O nas

2021 rok – z nadzieją na dobrą passę, z miłości do dzieci oraz rodzicielskiego doświadczenia, które nauczyło nas jak ważna jest każda wolna chwila, otwieramy internetowy sklep z zabawkami.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy rodzicami, którzy dokładnie wiedzą z czym wiąże się “rodzicielski świat”. Rozumiemy świeżo upieczonych rodziców, którzy z utęsknieniem oczekują dnia przyjścia na świat wymarzonego maluszka oraz tych, którzy na co dzień mierzą się z potrzebami dzieci w różnym wieku. Potrzebami roześmianych niemowlaków, którzy rosną w zatrważającym tempie, a także pełnych energii przedszkolaków, stawiającym pierwsze kroki wśród rówieśników. Wiemy jak cenne są wspólne, rodzinne chwile w pogoni za codziennymi obowiązkami, jak ważny jest czas oczekiwania na przyjście na świat bobasa, który obróci życie do góry nogami.

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć miejsce w sieci, w którym dostępne będą produkty dla dzieci już od pierwszych dni życia oraz rodziców, przygotowujących się do swojej roli. Zabawki, akcesoria oraz artykuły dla niemowląt, których jakość z pewnością Was nie zawiedzie.

Mamy nadzieję, że zechcecie razem z nami tworzyć www.dlaurwisa.pl. Zachęcamy Was do pozostawiania opinii pod produktami, dzielenia się z nami sugestiami dot. asortymentu i wysyłania zapytań dot. produktów.

Jesteśmy dla Was dostępni pod numerem telefonu oraz adresem mailowym.

Dziękujemy, że jesteście z nami !

o nas
X